İki Usta Analist 3 Meme Coin Belirledi: Patlayıcı Ralliler Geliyor!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti popüler meme coin Dogecoin (DOGE) üzerinde yükseliş hissiyatını ifade ediyor. Bir başka yerde isabetli altcoin tahminleri yapmasıyla tanınan bir analist, iki meme coin’in büyük ralliler için hazırlandığını söylüyor.

DOGE fiyat tahmini: Orijinal meme coin %1.500’e kadar patlayabilir!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa şimdilik bekleme modunda hareket ediyor. Bununla birlikte, Kaleo takma adlı popüler analist, Dogecoin’in mevcut seviyeden %700 ila %1.500 arasında yükselebileceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, “Hala bir meme coin süper döngüsünde olduğumuza inanıyorum. DOGE’nin 1 – 2 dolara gönderildiğini göreceğiz. Tarih, gerçekleşmeden önce buna hazırlanmak için büyük olasılıkla biraz zamanımız kaldığını söylüyor.” diyor. Analist Dogecoin’in ne zaman yükselmeye başlayabileceği konusunda şunları söylüyor:

Bu hareketlerin her biri (önceki DOGE rallileri), Bitcoin halving’inden sonra pompalanmaya başlamadan önce yaklaşık sekiz ila dokuz ay sürdü. Şu anda en son Bitcoin halving’inin üzerinden sadece iki ay geçmiş durumda. Bunu akılda tutarak, gerçek bir kırılma/genişleme hareketinin Aralık – Şubat aylarına kadar gerçekleşmemesi aslında trende daha uygun olacaktır.

Kaynak: CryptoKaleo

Bu arada DOGE yazı sırasında 0,125 dolardan işlem görüyordu. Ancak analist, Dogecoin’in yükselişe geçmeden önce %36’ya kadar düşebileceği konusunda uyarıyor. Kaleo, bu konuda ise şunları söylüyor:

Bunu göz önünde bulundurarak, mevcut yükseliş trendinin sekiz ila 10 sent aralığına gerilediğini ve Şubat ayında gördüğümüz (yaklaşık 0,09 dolardan 0,22 dolara) yükselişin geri çekildiğini görmek beni şaşırtmaz. Yaklaşık %30 düşüş ve geri çekilme ile benzer bir trend kırılması, 2020 yılının Ağustos ayında, DOGE’nin ana akım haline gelmesinden ve gigasending’in başlamasından birkaç ay önce gerçekleşti.

PEPE fiyat tahmini: Yükselişi ateşlemeye hazır!

Bluntz takma adlı analist, PEPE’nin beş dalgalı bir yükselişi ateşlemeye hazır göründüğünü söylüyor. Analistin tahmini, bir boğa varlığının ABC düzeltmesini tamamladıktan sonra beş dalgalı bir ralliye tanık olma eğiliminde olduğunu belirten Elliott Wave teorisine dayanıyor. Bluntz, PEPE’nin ABC düzeltme hareketini çoktan tamamladığını ve 0,0000145 dolara giden yolda bir ralliye hazır olduğunu gösteren bir grafik paylaşıyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Burada PEPE’yi seviyorum, güzel bir beş dalga yükselişi ve ABC’nin geri çekildiğini görebilirsiniz. Gerçekten dumanlanmayan ve yeni düşükler yapmayan birkaç alttan biri.

Kaynak: Bluntz

POPCAT fiyat tahmini: Meme coin turbo güçlü bir sıçrama yapacak!

Analist PEPE’nin ardından bir başka meme coin projesi Popcat’e (POPCAT) bakıyor. Bluntz, Solana (SOL) tabanlı meme coin’in de düzeltmeyi tamamladığını düşünüyor. Bu doğrultuda analist, meme coin için şunları söylüyor:

POPCAT, düşük seviyelerden turbo güçlü bir sıçrama ile sıcak geliyor. Günlük beş dalga yukarı ve ABC’den büyük bir ‘take off’. ABC aşağı şimdi tamamlanmış görünüyor. Meme coinlerin geri döndüğünü düşünmeye başlıyorum bebeğim.

Kaynak: Bluntz

Bluntz, POPCAT’in Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerine bir ralli başlatmadan önce meme coin dogwifhat’ın (WIF) piyasa yapısını yansıtıyor gibi göründüğünü vurguluyor. Analist, “POPCAT eğlence için fraktal. Bu yapıyı daha önce nerede görmüştüm?” diyor.

Kaynak: Bluntz

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir